Заказ обратного звонка

В настоящее время наш рабочий день закончен. Оставьте свой телефон и мы перезвоним в удобное для вас время!

Заказ обратного звонка

Ваш заявка принята. Ожидайте звонка.

ворота в черкассах

 

Вхідні двері для дому, також як і ворота, повинні бути чимось особливим. Вони в будь-якому випадку повинні мати презентабельний вигляд, добре вписуватися в дизайн будинку і підкреслювати екстер'єр. Крім цього двері, автоматичні ворота в Черкасах повинні відповідати високим вимогам безпеки, завдяки високим показникам теплоізоляції, гарантувати економію електроенергії.

Компанія Hormann виробляє відмінні вхідні двері з високоякісного алюмінію. Він дуже стійкий до деформації, не вимагає догляду, не схильний до гниття. Навіть через кілька років, двері виглядають як нова.

ворота в черкассах

ворота в черкассах

Вся продукція від компанії Hormann має сертифікати якості. Вхідні двері в Черкасах виготовлені відповідно до стандарту ISO9001, вони постійно проходять серйозні випробування на відповідність високим стандартам якості. З боку петель мають додатковий захист, що робить підважування дверей неможливим.

Компанія Hormann надає 5 річну гарантію на вхідні двері. Всі конструкції розробляються на власних заводах і мають безкомпромісні стандарти якості. Висококваліфіковані співробітники компанії регулярно розробляють нові вироби, а також вдосконалять і модернізують вже випускається прораховуючи всілякі деталі. Завдяки цій роботі, можна з упевненістю сказати, що компанія hormann є лідером на ринку автоматичних воріт в Черкасах. Бездоганна якість продукції отримано завдяки тривалим випробуванням виробів в реальних умовах.

Детальну інформацію про даний товар Ви можете отримати на сайті офіційного представника фірми Hormann в Україні https://www.hormann.ua/privatni-zabudovniki/dveri/