Заказ обратного звонка

В настоящее время наш рабочий день закончен. Оставьте свой телефон и мы перезвоним в удобное для вас время!

Заказ обратного звонка

Ваш заявка принята. Ожидайте звонка.

 

 

В'їзні ворота - це сучасний, надійний вид автоматичних вуличних воріт. Це рішення може бути актуально для в'їзду на промислові об'єкти, але найчастіше використовуються перед прибудинковими територіями в котеджах.

В'їзні автоматичні ворота в Черкасах дуже надійні, практичні і багатофункціональні, якогось особливого догляду не потребують, використовуються в будь-який час року. Основна особливість - відсутність напрямних рейок на землі, а також над прорізом, тому на територію може заїхати автомобіль з будь-якими габаритами.

Ворота в Черкасах можуть мати будь-який розмір по висоті і по ширині. Конструкція має два блоки роликів, які переміщаються в нижній частині полотна з профільної балці. Тому конструкція дуже надійна, несуча рама виготовляється зі сталі або алюмінію.

Управління воротами може бути повністю автоматичним за допомогою пульта. Або ручним, кнопка може бути розташована всередині або зовні воріт. При відключеному електриці можна використовувати ручний режим.

Основні переваги:

1. Автоматична система відкривання дає можливість управляти конструкцією за допомогою натискання двох кнопок на пульті. Завдяки цьому можна заощадити свій час і сили, особливо в тому випадку, якщо необхідно по кілька разів на день в'їжджати на територію.

2.Завдяки конструкції, яка відкривається в сторону, уздовж полотна забору, істотно економиться перед воротами простір. Взимку в разі відкривання орних воріт, необхідно розчищати сніг, а тут це робити немає необхідності.

3.Завдяки великому вибору колірної гами виконання полотна, а також естетичному вигляду, можете не сумніватися, що ворота будуть поєднуватися з будь-яким зовнішнім виглядом вашого заміського будинку.

 Детальну інформацію про даний товар Ви можете отримати на сайті офіційного представника фірми Hormann в Україні https://www.hormann.ua/privatni-zabudovniki/elektroprivodi/