Заказ обратного звонка

В настоящее время наш рабочий день закончен. Оставьте свой телефон и мы перезвоним в удобное для вас время!

Заказ обратного звонка

Ваш заявка принята. Ожидайте звонка.

ворота в черкассах

 

Промислові ворота використовуються на станціях техобслуговування автомобілів, мийках, для проїзду вантажного транспорту на склади супермаркетів для забезпечення доступу до виробничого цеху.

Ворота в Черкасах на промислових об'єктах характеризуються своєю інтенсивністю використання, тому для їх виготовлення пред'явлені жорсткі вимоги. У воротах від Hormann використовують передові технології, завдяки яким вони мають унікальні експлуатаційні якості і підвищену безпеку.

У промисловості використовуються різні види комірних систем:

     -Cекційні ворота;
     -Швидкісні ворота;
     -Рулонні ворота;

 

Секційні ворота в Черкасах відкриваються у вертикальному напрямку, залишаючи при цьому вільний простір перед воротами і за ними. Характеризуються високим рівнем теплоізоляції, можуть використовуватися в складах-холодильниках і опалюваних приміщеннях.

Завдяки торсійному механізму компенсується вага воріт, можливе відкриття в ручному режимі без застосування електроприводу.

Швидкісні ворота в Черкасах використовуються на підприємствах де висока інтенсивність транспорту. Характерні максимальною міцністю і надійністю конструкції, функціонують при будь-якій погоді і стійкі до поривів вітру. Мають високу жорсткість і здатні здійснювати більш 100 циклів в день.

Рулонні ворота в Черкасах мають просту конструкцію, використовують невелику кількість компонентів, тому цей вид воріт можна назвати самим економічно вигідним. Основні переваги - можливість установки в широкому отворі.

Ворота від Hormann відповідають всім нормам безпеки і мають сертифікати відповідності.

ворота в черкассах