Заказ обратного звонка

В настоящее время наш рабочий день закончен. Оставьте свой телефон и мы перезвоним в удобное для вас время!

Заказ обратного звонка

Ваш заявка принята. Ожидайте звонка.

гаражные ворота в черкассах

 

Купуючи гаражні ворота в Черкасах, крім безпеки автомобіля і гаража, Ви отримуєте комфорт, привабливий зовнішній вигляд, зручність і затишок.

Ми пропонуємо автоматичні ворота Hormann - це високі стандарти якості. Всі компоненти воріт, приводи виготовляються на власних заводах, кожен компонент сертифікований незалежними організаціями та інститутами.

Гаражні ворота в Черкасах від Hormann завдяки електричному приводу, відкриваються вгору і рухаються по стелі гаража. Тому Вам не потрібно передбачати місце для відкривання воріт назовні або всередину. Вся зона проїзду залишається вільною.

 

гаражные ворота в черкассах

Наші ворота мають запатентовану технологію від підважування. Ця система є механічною і ефективно працює навіть при відсутності електроенергії. При закриванні гаражних воріт пристрій захисту йде в замок направляючої шини, швидко фіксується і забезпечує захист від підважування, тому дана технологія не залишає жодних шансів непроханим гостям.

Ворота Hormann оснащені системою дистанційного керування BiSecur, яка відома подачею зворотного сигналу і дуже надійною кодуванням.

гаражные ворота в черкассах

Можете бути впевненим, що Ваш радіосигнал ніхто не зможе скопіювати. Дана технологія по надійності нічим не поступається банківським системам платежів через Інтернет.

Варто відзначити, що плівкове покриття із зовнішнього боку сталевих секцій дуже стійке до дії ультрафіолетових променів. Спеціальне покриття захищає поверхню і зберігає привабливий вигляд довгі роки.

Гаражні ворота в Черкасах за бажанням замовника можуть комплектуватися хвірткою або декоративними вікнами. Хвіртка може бути вбудованою, вона забезпечує додатковий вхід в приміщення, завдяки цьому, можна зберігати тепло в приміщенні, продовжити службу воріт і заощадити електроенергію.

Завдяки безкомпромісному якості і видатним технічним рішенням, ми надаємо 10 річну гарантію на ворота в Черкасах.

Детальну інформацію про даний товар Ви можете отримати на сайті офіційного представника фірми Hormann в Україні www.hormann.ua\garazhni-vorota